Ponzio Polska
Systemy okienno - drzwiowe
Systemy fasadowe
Systemy przesuwne
Systemy przesuwne

Nowoczesne technologie Ponzio w projektach konkursowych

Rozpoczęła się kolejna edycja Programu dla Młodych Architektów i Inżynierów „Builder for the future”. To kompleksowy projekt edukacyjny o szerokim zasięgu, obejmujący zarówno konkurs, jak i różnorodne formy wydarzeń (warsztaty, wykłady, ćwiczenia praktyczne), które służą zdobywaniu fachowej wiedzy nt. rozwiązań stosowanych w budownictwie.
Ponzio od wielu lat pełni rolę Partnera Merytorycznego programu, mając swoich przedstawicieli w kapitułach obydwu konkursów, którzy biorą aktywny udział we wszystkich formach edukacyjnych wydarzeń.
Naszym celem jest promocja rozwiązań w systemach aluminiowych, które zainspirują młodych uczestników Programu podczas realizacji zadań konkursowych. Zarówno architekci, jak i inżynierowie otrzymali zadanie stworzenia projektu koncepcyjnego stanowiącego dla autora (bądź kilku autorów) swoiste wyzwanie. Przy projektowaniu wykorzystują produkty firm z branży budowlanej, które uczestniczą w konkursie w roli mentorów.
Firma Ponzio wytypowała w tym roku bardzo ciekawe, zaawansowane technicznie rozwiązania spośród bogatej oferty: system okienno-drzwiowy PE96, który cechuje się bardzo wysoką izolacyjnością termiczną, system drzwi harmonijkowych PE78 FOLD otwierających maksymalnie przestrzeń zabudowy, rozwiązania w ochronie przeciwpożarowej w systemie PE78EI design line oraz nietypowe, dekoracyjne listwy, do zastosowania w systemie fasadowym PF152.

ELASTYCZNOŚĆ ROZWIĄZAŃ W SYSTEMACH ALUMINIOWYCH